Vatrogasno natjecanje u Alilovcima

Općinsko vatrogasno natjecanje

Tokom mjeseca lipnja vatrogasna društva obvezna su provoditi predviđene mjere zaštite od požara. Kako su vježbe i natjecanja jedan dio navedenih oblika u Alilovcima je dana 02. lipnja 2012. održano Općinsko vatrogasno natjecanje. Natjecanju je pristupilo 17 ekipa, a natjecali su se u 9 kategorija. Pobjednici po kategorijama su slijedeći:
1.    Djeca 6-12 godina muški – DVD Kaptol
2.    Djeca 6-12 godina ženska  – DVD Kaptol
3.    Mladež 12 – 16 godina muški – DVD Golo Brdo
4.    Mladež 12 – 16 godina ženska DVD Alilovci
5.    VMŠ – članovi „A“  - DVD Alilovci
6.    VMŠ – članovi „B“ – DVD Kaptol
7.    VTC – članovi „A“ – DVD Kaptol
8.    VTC – Članovi „B“ – DVD Alilovci
9.    VTC – Članice „A“ – DVD Alilovci


         


Ispis   E-mail