23. kolo 1. ŽNL

NOGOMET

Dana 14. i 15. svibnja odigrano je 23. kolo 1. ŽNL, a ostvareni su slijedeći rezultati:

SENIORI: NK Papuk (Velika) – NK Kaptol  4:2
JUNIORI: NK Kaptol - NK Papuk (Velika)  1:4
PIONIRI : Slobodni
POČETNICI: NK Kaptol – NK Dinamo (Vidovci) 7:2

Derbi kola i ovog vikenda odigran je u Velikoj, a gdje je domaćin uspio ostvariti zacrtan cilj te ovom pobjedom gotovo osigurao prvo mjesto. Ipak treba pohvaliti i NK Kaptol, ipak je ovo njihov prvi poraz u proljetnom dijelu prvenstva. U posljednja tri kola Kaptol će zasigurno ići na pobjedu, te vjerojatno zadržati drugo mjesto. (postoji mogućnost i za prvo mjesto, ali u tom slučaju NK Papuk mora izgubiti 2 utakmice, a što je gotovo nemoguće jer je u cijelom dosadašnjem prvenstvu izgubio samo 2 utakmice.)
Seniori Kaptola u posljednja 3 kola igraju s Kutjevom, Požegom i Rajsavcem.
Početnici NK Kaptol u nedjelju gostuju kod  Slavije (Pleternica), a čime će zaključiti svoje prvenstvo.  Bez obzira na ostvaren rezultat posljednjeg kola, početnici NK Kaptol već su osigurali 2. mjesto na tablici.
Slijedeće 24. kolo na rasporedu je 21. i 22. svibnja 2011.
Seniori: Kaptol – Kutjevo 17:30 ( pioniri u 16:00)
Juniori: Kutjevo –Kaptol -   17:30