Izgradnja uređaja za pročišćavanje otpadnih voda u naselju Alilovci - prethodno savjetovanje

Općina Kaptol ovim putem obavještava sve potencijalne ponuditelje kako planira pokrenuti postupak javne nabave za izvođenje radova: Izgradanja uređaja za pročišćavanje otpadnih voda naselja Alilovci.  Sukladno članku 198. ZJN (NN 120/16) u svrhu pripreme nabave i informiranja gospodarskih subjekata o planovima i zahtjevima u vezi s ovim predmetom nabave, naručitelj ovim putem stavlja na prethodno savjetovanje sa zainteresiranim gospodarskim subjektima prijedlog dokumentacije o nabavi. Prethodno savjetovanje trajat će 5 dana, računajući od dana objave ove dokumentacije na internetskim stranicama Općine Kaptol. Zainteresirani gospodarski subjekti mogu u navedenom tijeku trajanja prethodnog savjetovanja uputiti naručitelju sve svoje prijedloge i primjedbe na dokumentaciju, na e-mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. . Po isteku roka od 5 dana od objave dokumentacije, naručitelj će razmotriti sve pristigle primjedbe i prijedloge te će o prihvaćanju ili neprihvaćanju sastaviti izvješće. Izvješće će se objaviti na stranicama naručitelja.

Naručitelj zadržava pravo izmjene navedenog nacrta dokumentacije u bilo kojem dijelu, a prije objave postupka javne nabave.

U Kaptolu, 05.04.2017.

Prilozi:

pdfDokumentacija

pdfTroškovnik


Ispis   E-mail