Slideshow

c_160_120_16777215_00_images_slike2014_slike2015_preporuke_za_zastitu.jpg


Obavijest vinogradarima! Vinogradarima savjetujemo izvršiti zaštitu protiv plamenjače i pepelnice. Od fungicida protiv plamenjače savjetujemo primjenu : Profiler, Polyram DF, Antracol WG 70, Mildicut 25 SC, Electis WG, Dithan M-45, Dithan DG Neotec. Protiv pepelnice u vinogradima savjetujemo primjenu: Systhane 24 E, Falcon EC 460, Folicur EW 250, Nativo, Collis, Vivando, Talendo, Talendo Exstra, Postalon 90 SC, Luna expirience, Fond 12 E, Topas 100 EC uz dodatak fungicida na bazi močivog sumpora: Sumpor SC, Thiovit Jet, Kalinosul 80 WG, Chromosul 80. Na postavljene žute ljepljive ploče nalazimo ulov američkog cvrčka.
Pripravke upotrijebiti prema uputi proizvođača i u skladu s Fitosanitarnim informacijskim sustavom, korisnici sredstava za zaštitu bilja trebaju voditi evidenciju o izvršenim tretiranjima.

CookiesAccept

Naša internet stranica koristi kolačiće (eng. Cookies) za pružanje boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti.

Nastavkom pregleda ove web stranice slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice kliknite na "Slažem se".

Slažem se