Početak radova na sustavu odvodnje Češljakovci Golo Brdo

radove izvesti do kraja srpnja. Dražen Čakalić, općinski vijećnik i predsjednik mjesnog odbora prilikom svog govora zahvalio se svima te naglasio kako je već počeo gubiti nadu da će se ovaj projekt završiti. Načelnik općine u svoje ime zahvalio je svima koji su na neki pomogli i sudjelovali u provedbi ovog projekta, od projektanata, članova povjerenstva za javnu nabavu, djelatnika Županije pri kreiranju proračuna, konzultantu i drugima. Svečanost otvorenja radova pripala je županu Alojzu Tomaševiću koji je naglaso kako ne moramo svi živjeti u Zagrebu, ali da moramo imati pravo na jednak regionalni razvoj a samim time  i  pravo na osnovnu komunalnu infrastrukturu kao što su voda i kanalizacija , kojih još mnogo slavonskih sela nema. Župan je čestitao Općinskom vijeću, načelniku i zamjeniku načelnika na ustrajnosti i odlučnosti i provedbi ovog projekta.  Prema najavama izvođača, radovi bi trebali započeti sredinom siječnja odnosno kada stigne sva naručena roba i oprema koja se ugrađuje.


Ispis   E-mail