Slideshow

Kaptol je postao prvak nakon duuuugooo, dugo godina

c_160_120_16777215_00_images_Prvacink-kaptol.jpg

Gotov pa nestvarno, ali sada kada je je prošao žalbeni rok, sad stvarno možemo reći da smo PRVACI. Koliko nam malo treba, te sloge tog zajedništva te podrške koju smo iskazali jedni prema drugima!

Nitko, ali nitko nije vjerovao da će se kockice mozaika složiti, da će na kraju jedan mali Kaptol stati ispred Požege, Lipika, Kutjeva i drugih većih sredina. Dvjestotinjak sretnika bilo je u Buku i svojim primjerom (igrom, navijanjem i ponašanjem) dalo svim spoznaju o kakvom se entuzijazmu radi. 27 godina čekalo se na ovako nešto i sretni su oni koji su u nedjelju bili u Buku te u koloni došli u Kaptol kao pobjednici. Muško, žensko, staro, mlado zajedno je slavilo. Zvukovi sirena, automobilskih truba te suha grla navijača odzvanjala su Kaptolom. Do duboko u noć se slavilo i pjevalo i sve je to bilo zasluženo. Kako je Kaptol igrao proljetni dio prvenstva, protiv jakih ekipa, ostaje za jedan poseban izvještaj, a ovaj sada dovršavamo jer mozaik je završen, složen a pobjednik poznat. Igrači, navijači, uprava, redari i konobari, pec majstori i organizatori, sponzori i dokučivači lopti, vi ste ove godine bili kockice mozaika koje su se slagale i slobodno možemo reći Nogometni Klub Kaptol – to ste svi VI. Fotografije sa slavlja, te sa utakmice u Buku kao i snimku utakmice objavit ćemo naknadno, do tada uživajte u fotografijama našem snimatelja Duleta link – fotogalerija proslave