Prikupljanje ambalažnog otpada za zaštitu bilja

c_300_270_16777215_00_images_slike2014_otpad.jpg

Odvoz ambalažnog otpada sredstava za zaštitu bilja iz Kaptola je planiran 17.05.2019. Trg Vilima Korajca 13 Kaptol – Prostor Kutjeva d.d. (Zadruga) u vremenu od 11:30 – 14:00 sati.

Korisnicima je osiguran besplatni povrat prazne ambalaže isključivo ovih tvrtki: Agroavant, AgroChem-Maks, Agroteks, BASF, Bayer CropScience, Chromos Agro, Danon, Dow AgroSciences, Euroazijski pesticidi, Florel, Genera, Iskra Zelina Kemijska Industrija, Nufarm, Monsanto, Orchem, Pinus Agro, Stockton, Syngenta Agro. U sklopu projekta se sakuplja samo prazna primarna/opasna ambalaža navedenih proizvođača koji financiraju projekt. Transportna ambalaža kao niti ambalaža bilo kojih drugih proizvoda koji nisu sredstva za zaštitu bilja (npr mineralna gnojiva) se ne prihvaća.