Obavijest obveznicima plaćanja komunalne naknade

komunalna-naknada.jpg

Poštovani obveznici plaćanja komunalne naknade s područja Općine Kaptol, zbog vaših učestalih upita o nedolasku uplatnica za plaćanje komunalne naknade za prvo i drugo tromjesečje ove godine, dostavljamo Vam slijedeći odgovor:

Općina Kaptol, sukladno Zakonu po financiranju vodnog gospodarstva, potpisala je Ugovor o preuzimanju naplate Naknade za uređenje voda (slivne naknade) u ime i za račun Hrvatskih voda, no kako se radi o tehničkim problemima oko spajanja naknade za uređenje voda i komunalne naknade u jedan platni nalog, te tiskanje istih od strane Hrvatskih voda, ispričavamo se zbog kašnjenja istih u ime Hrvatskih voda i u ime Općine Kaptol zbog navedenoga kašnjenja. Platni nalozi trenutno se nalaze u tisku i očekujemo ih kroz koji dan, te će po dolasku u najbržem roku biti vam dostavljeni vam na kućnu adresu.
Molimo za razumijevanje!