Javni poziv za nezaposlene osobe

c_300_270_16777215_00_images_slike2015_JAVNI_POZIV.jpg

Požeško-slavonska županija i Općina Kaptol pozivaju sve dugotrajno nezaposlene osobe, korisnike minimalne zajamčene naknade da se prijave na projekt „Znanjem do zaposlenja“. Požeško-slavonska županija nositelj je projekta u okviru kojeg daje priliku osobama

s područja Županije stjecanje ili poboljšanje svojih stručnih i osobnih vještina kroz programe osposobljavanja i prekvalifikacije i na taj način si omoguće zapošljivost na tržištu rada. Projekt se financira sredstvima Europskog socijalnog fonda (ESF) u okviru OP „Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020.“ te je za sve. sudionike program izobrazbe besplatan. Za prijavu je potrebno popuniti prjavnicu iz priloga, a za sve detaljnije informacije možete se obratiti na telefon 034/290-205 (Požeško-slavonska županija, Upravni odjel za društvene djelatnosti).  Rok za prijavu je 23.11.2018. Prijaviti se mogu: 

* Mladi do 29 godina nezaposleni iznad 6 mjeseci i osobe starije od 30 godina nezaposlene iznad 12 mjeseci, 
* Nezaposlene osobe korisnici minimalne zajamčene naknade

prilogg.jpgPrijavnica. pdf