Javni poziv za udruge, za financiranje projekata u 2022.

Javni poziv za udruge, za financiranje projekata u 2022.

Općina Kaptol ovim putem objavljuje Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu proračunskih sredstava za financijske potpore udrugama u 2022. Na ovaj javni poziv mogu se prijaviti sve udruge s područja Općine Kaptol ili udruge koje svoje projekte realiziraju na području Općine Kaptol ili pak udruge čiji je rad od posebnog interesa za Općinu Kaptol neovisno o mjestu djelovanja udruge. Javni poziv otvoren je do 22.10.2021. godine, a do kada je potrebno dostaviti programe. Obrasci za prijavu dostupni su u nastavku teksta.
1. Javni poziv.pdf
2. Obrazac za prijavu
3. Obrazac izjave o nepostojanju dvostrukog financiranja
4. Nacrt ugovora
5. Upute za prijavitelje
6. Obrazac za ocjenjivanje
7. Izvješće o utrošenim sredstvima