Obavijest o janoj raspravi

Obavijest o janoj raspravi

Objavljuje se javna rasprava o utvrđenom Prijedlogu III. Izmjena i dopuna Plana koja se sastoji od javnog uvida i javnog izlaganja. Javni uvid u Prijedlog III. Izmjena i dopuna Plana, za vrijeme trajanja javne rasprave, može se obaviti u Općinskoj vijećnici Općine Kaptol, Školska 3, 34334 Kaptol svakim radnim danom od 8,00 – 15,00 sati. Javna rasprava i javni uvid u Prijedlog III. Izmjena i dopuna Plana započinje 02. rujna 2022. godine i trajat će zaključno s 12. rujna 2022. godine. Javno izlaganje o Prijedlogu III. Izmjena i dopuna Plana, a radi stručnog obrazloženja izrađivača, organizira i provodi Jedinstveni upravni odjel Općine Kaptol s odgovornim voditeljem izrađivača Prijedloga III. Izmjena i dopuna Plana, javne ustanove Zavoda za prostorno uređenje Požeško-slavonske županije, a održat će se dana 05. rujna 2022. godine, u Općinskoj vijećnici Općine Kaptol, Školska 3, s početkom u 11 sati. Deteljnije o svemu možete pročitati u priloženoj obavijesti u nastavku teksta. Obavijest o javnoj raspravi o Prijedlogu III. Izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Kaptol.pdf