Drugi/ponovljeni poziv za financiranje projekata udruga

c_300_270_16777215_0_0_images_slike2017_javni-poziv.jpg

Općina Kaptol ovim putem objavljuje drugi Javni poziv za podnošenje prijava za dodjelu proračunskih sredstava za financijske potpore udrugama u 2023. Na ovaj javni poziv mogu se prijaviti sve udruge s područja Općine Kaptol ili udruge koje svoje projekte realiziraju na području Općine Kaptol ili pak udruge čiji je rad od posebnog interesa za Općinu Kaptol neovisno o mjestu djelovanja udruge. Pravo prijave imaju samo udruge koje se nisu prijavile na Javni poziv iz rujna 2022. Javni poziv otvoren je do 20.03.2023. godine, a do kada je potrebno dostaviti programe. Obrasci za prijavu dostupni su u nastavku teksta.
1. Javni poziv.pdf
2. Obrazac za prijavu
3. Obrazac izjave o nepostojanju dvostrukog financiranja
4. Nacrt ugovora
5. Upute za prijavitelje
6. Obrazac za ocjenjivanje
7. Izvješće o utrošenim sredstvima (PROR-POT)