Strateški razvojni program Općine Kaptol

strategijaNakon što je izrađivač ovog dokumenta održao nekoliko inicijalnih sastanaka sa svim zainteresiranim subjektima s područja Općine Kaptol, danas je taj dokument završen. Budući da dokument usvaja Općinsko vijeće, ovim putem pozivamo sve zainteresirane osobe (pravne i fizičke), da pročitaju dokument te slobodno daju svoj komentar

na ovaj „Nacrt Strateškog razvojnog programa Općine Kaptol“. Dokument će biti dostupan na stranicama Općine do nedjelje, 02.10.2016. godine. Svoj komentar možete dostaviti putem e-maila: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili osobno u Općini Kaptol. Budući da je dokument od iznimnog značaja za Općinu Kaptol svi prijedlozi su dobro došli. Ukoliko detaljnije želite pregledati nacrt dokumenta, tiskana verzija nalazi se u općinskoj vijećnici i svima je dostupna.
pdfNacrt strateškog razvojnog programa Općine Kaptol 2015.-2020. [1,9 MB]

pdfStrategija razvoja Općine Kaptol 2015.-2020.