Stazama kaptolskih kneževa, izlet na Papuk

Stazama kaptolskih kneževa, izlet na Papuk

Povodom Međunarodnog dana planina, Park prirode Papuk u suradnji s Hrvatskim planinarskim savezom organizira izlet na Papuk. Ove godine izletnici će krenuti iz Kaptola od tvrđave Stari grad. Staza je predviđena za pješanje od cca 5 sati (Stari grad, arheološki lokalitet Gradci, lovačka kuća „Vodice“, Pogana gradina, Kaptol) ili za one slabije kondicije 2,5 sata (Stari grad, arheološki lokalitet Gradci, Kaptol).


Izlet „Stazama kaptolskih kneževa“ održat će se (bez obzira na vremenske uvjete) u nedjelju 10. prosinca, a okupljanje izletnika je u 9:00 sati pored tvrđave Stari grad. Polazak je u 9:30.
Uvjet za sudjelovanje je dobra volja, udobna obuća i topla odjeća. Za sve dodatne informacije možete poslati e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili na mob. 098 Miroslav Mesić (stručni vodič ovogodišnjeg izleta 098/416-530).