Kaptolski zvonci

Kaptolski zvonci

Nešto dobro i nešto novo održat će se ove godine, točnije 22. i 23. prosinca u Kaptolu na Trgu Vilima Korajca. Udruga mladih Općine Kaptol priprema za svoje sumještane i sve ostale posjetitelje Advent u Kaptolu.

Priprema za ovu manifestaciju započela je prije dvadeseta dana, kada su zajednički organizirali uređenje adventskog vijenca na Trgu u Kaptolu. Posebnost cijele ove priče uoči Božića je organizacija humanitarnog događaja na kom će se naći za svakog po nešto. Udruga mladih pripremit će kuhano vino i čaj, a naći će se tu i pečenih kobasica, lepinja i drugih prigodnih jela i pića. U ponudi će biti i prodaja božićnih jelki te raznog unikatnog ručnog rada. Za najmlađe organizirana je pričaonica uz vatru, čitanjem priča i bajki. Sve posjetitelje zabavljat će školski zbor, crkveni zbor, tamburaši i drugi, prigodnim božićnim pjesmama i melodijama. Ovim putem pozivamo sve sumještane da se zajedno podružimo, popričamo te ispunimo ove dvije večeri zajedništvom i prijateljstvom. Predviđeni početak programa za petak i subotu je od 18:00 sati.