Stručni izlet mladih tamburaša

Stručni izlet mladih tamburaša

JoomGallery is not installed.

18.3.2018. tamburaši naše škole gostovali su i sudjelovali na Dječjem tamburaškom kampu „Mostovi prijateljstva“ u Ravnom Selu u Srbiji. Kamp se održao u OŠ Branko Radičević u Ravnom Selu.

Od jutra su se održavale radionice gdje su tamburaši vježbali s vrsnim tamburaškim voditeljima. Uz orkestar Čuperak iz Ravnog Sela i orkestar KIC Futog naš orkestar odsvirao je 15 minuta programa i 3 skladbe koje su taj dan s voditeljima uvježbavali svi orkestri zajedno. Tamburaši su cijeli dan svirali i vježbali, a u stanci između radionica razmjenjivali su iskustva i družili se. Tamburaški kamp "Mostovi prijateljstva" održavao se u organizaciji udruženja Galium i pod velikim pokroviteljstvom Svijetske tamburaške asocijacije i RTV Vojvodine Novi Sad. Cjelokupni program kampa i koncert je sniman te će isti biti naknadno emitiran na RTV Vojvodina. Domaćini iz Ravnog Sela pokazali su se kao izvrsni domaćini, a naši tamburaši vratili su se kućama oduševljeni, puni dojmova, novih iskustava, znanja i prijateljstava.

{joomplucat:63 limit=24|columns=3}