TS Lajbeki pobjednici 44. festivala "Zlatni glas Zlatne doline"

TS Lajbeki pobjednici 44. festivala "Zlatni glas Zlatne doline"

JoomGallery is not installed.

Dugogodišnji kaptolački festival „Zlatni glas Zlatne doline“ donio je ove godine 18 novih pjesama. Kako su skladbe nove, premijerno izvedene u Kaptolu te objavljene na nosaču zvuka, možemo reći da će i ove godine zasigurno neka od njih naći put do slušatelja jer upravo se ti nosači zvuka šalju na mnoge adrese radio postaja diljem RH.

Cijeli Festival snimila je snimateljska ekipa „Studio Paradigma“ iz Osijeka, tako da će se osim na radio postajama, pjesme moći čuti ali i vidjeti i na regionalnim TV postajama. Ovogodišnji pobjednici Festivala su Tamburaški sastav Lajbeki iz Velike Gorice sa pjesmom „Noćas ti dolazim u snove“. Pobjednik je dobio najveću novčanu nagradu (3.000,00 kn) ali i besplatno snimanje spota za pobjedničku pjesmu. Osim ovih nagrada, TS Lajbeki stekli su pravo nastupa i na požeškom „Aurea festu“.
Nagrade stručnog žirija dodijeljene su:
1. TS Lajbeki – Noćas ti dolazim u snove – pobjednička pjesma
2. TS Tkanica – Jedna runda
3. Grupa Heppines – Pozdravi mi Slavoniju
Prema glasovanju publike dobitnici nagrada su:
1. MPS Baće i TS Žeteoci – Na utvaju
2. Ana Baketarić – Zatvori oči
3. Željko Witovsky – Gubitnik

{joomplucat:67 limit=30|columns=3}