Mostovi prijateljstva

Mostovi prijateljstva

Mostovi prijateljstva naziv je koncerta koji će zajedno održati tamburaški orkestar i pjevački zbor Osnovne škole Vilima Korajca iz Kaptola. Koncert će se održati 27.5.2018. (nedjelja) u 19:00 h u dvorani osnovne škole Vilima Korajca u Kaptolu.

Svoje glazbeno umijeće na koncertu će predstaviti:
Mali tamburaški orkestar OŠ Vilima Korajca
Veliki tamburaški orkestar OŠ Vilima Korajca
Pjevački zbor OŠ Vilima Korajca
Ženski tamburaški sastav Liberta
Tamburaški orkestar Čuperak Ravno Selo, Srbija
Tamburaški orkestar KIC Futog, Srbija
Ovogodišnji koncert nosi naziv „Mostovi prijateljstva“ prema istoimenom cjelodnevnom dječjem tamburaškom kampu koji je održan 18.3.2018. u Ravnom Selu u Srbiji na kojemu su sudjelovali i tamburaši Osnovne škole Vilima Korajca iz Kaptola.
Podržite mlade glazbenike u njihovom kreativnom stvaralaštvu.