Dan Općine Kaptol 2019

Dan Općine Kaptol 2019

Povodom Dana Općine Kaptol položeni su vijenci na groblju sv. Jurja u Kaptolu za sve koji su svoj život dali za Domovinu. Proslava Dana Općine nastavljena je kroz otvorenje novouređenog mjesnog doma u Češljakovcima.

Kruna proslave i svakako najljepši trenutak bilo je polaganje kamena temeljca za izgradnju vrtića u Kaptolu. Polaganjem kamena temeljca ujedno su i počeli radovi na vrtiću a rok za dovršetak radova je 8 mjeseci. Proslava Dana Općine potom je nastavljena svečanom sjednicom Općinskog vijeća gdje se načelnik kroz kratko izlaganje osvrnuo na prethodnu godinu ali i na buduće planove. Kao i svake godine, na svečanoj sjednici uručene su zahvalnice i priznanja zaslužnim pojedincima, tvrtkama koji su na neki način dali poseban doprinos za Općinu Kaptol. Ovogodišnji dobitnici nagrada su:
1. OPG Švarc – zahvalnica Općine Kaptol
2. Automehaničarska radnja Mario Ivanković - zahvalnica Općine Kaptol
3. Veleučilište u Požegi - zahvalnica Općine Kaptol
4. KUD Ivo Čakalić - zahvalnica Općine Kaptol
5. Ivan Jelušić - zahvalnica Općine Kaptol
6. Barbara Nenadović – nagrada Općine Kaptol
7. Jakov Matoković - nagrada Općine Kaptol