Zlatni glas Zlatne doline 2021.

Unatoč pandemiji, Općina Kaptol ove će godine organizirati festival pjevača amatera, "Zlatni glas Zlatne doline". Festival će se ove godine održati po 46. put. Festival će se održati u petak, 18.06.2021. s početkom u 20:30 sati. Uz 23 izvođača, kao gost večeri nastupit će Stjepan Jeršek - Štef. Festival će se održati prema epidemiološkim mjerama, a ulaz za sve zainteresirane je besplatan. Pokrovitelj ovogodišnjeg festivala je Požeško Slavonska županija, a sponzori festiva su: Niskogradnja Marijanović d.o.o., Tekija d.o.o. Komunalac Požega d.o.o., Hrvatsko društvo skladatelja, Niskogradnja Jurčak d.o.o., Servis Jelušić d.o.o., Obrt Elektroteam. U nastavku donosimo popis izvođača 46. festivala.