Predstavljena monografija Općine Kaptol

JoomGallery is not installed.

Dana 28. lipnja u Starom gradu predstavljena je monografija Općine Kaptol, urednika izv. prof. dr. sc. Krunoslava Matešića. Knjiga obuhvaća širok spektar tema o Kaptolu od prapovijesnih vremena sve do današnjih dana. Knjiga je napisana na 572 stranice, sadrži 612 kartica teksta te 486 slika, crteža i sl. Rađena je dvije godine a na istoj je, osim 40 autora, svoj doprinos dalo dodatnih oko 100 osoba. Knjiga je napravljena u 1000 primjeraka te je teška nešto više od 3,00 kg. Svi koji žele primjerak knjige, mogu se javiti u Općinu Kaptol. Cijena knjige iznosi 250,00 kn. Općina Kaptol u mogućnosti je i poslati knjigu naručitelju, ali u tom slučaju plača se i poštarina (za Hrvatsku 45,00 kn, za središnju Europu 115,00 kn).

{joomplucat:92 limit=24|columns=3}