17.09.2022. Biciklistička utrka Zlatni Papuk

Cestovna biciklistička utrka „GRAN FONDO“ sa startom i ciljem u Kaptolu podijeljena je na dvije staze (mala 88,5 km te velika 138 km). Unutar svake staze moguće je prijaviti se u različite kategorije. Detaljnije o samoj utrci pogledajte na web stranici Biciklističkog kluba Požega koji je i suorganizator  Gran fondo Zlatni Papuk 2022.

BBK Požega i TZ Zlatni Papuk pozivaju vas na prvu slavonsku Gran Fondo utrku! Ruta utrke od 138 km provest će vas uz južne obronke najpopularnije slavonske gore, kroz četiri općine Požeško-slavonske županije: Kaptol, Veliku, Jakšić i Brestovac. Brojni hupseri i jedan značajniji uspon dobro će testirati vaše noge, ali na raznolikoj stazi svatko će naći nešto za sebe. Osim uspona, tu su i dugačke brze nizbrdice, vjetrom šibani ravni dijelovi, tehnička skretanja, false flatovi. Sve to začinjeno prekrasnim vizualnim kontrastima Papuka i slavonske ravnice.

Pravila utrke i više informacija o Gran Fondo Zlatni Papuk možete pogledati na sljedećoj poveznici: info o utrci

Osnovne napomene:
𝗦𝗧𝗔𝗭𝗔:
• Gran Fondo Zlatni Papuk (veliki) 138 km
• Gran Fondo Zlatni Papuk (mali) 88,5 km

𝗞𝗔𝗧𝗘𝗚𝗢𝗥𝗜𝗝𝗘:
• Elite/U23, veterani A, B, C, D – mogu birati između velike i male utrke
• U18 i žene – voze isključivo malu utrku

𝗦𝗧𝗔𝗥𝗧𝗡𝗜𝗡𝗔:
• 120 kn (kategorija U18 – 90 kn) do 10.9.2022. Svi koji uplate startninu do navedenog datuma ostvaruju pravo na startni paket.

Podaci za uplatu startnine:
Primatelj: Brdsko biciklistički klub Požega, Kalvarija 27, 34000 Požega
IBAN: HR95 2360 0001 1016 6519 9 Zagrebačka banka
Poziv na broj primatelja: OIB natjecatelja ili kluba (ako je klupska prijava)
Opis plaćanja: Startnina za GF Zlatni Papuk – ime i prezime ili naziv kluba

Prijave:
PRIJAVI SE OVDJE!

NAPOMENA: Mlađi od 18 godina i žene, biti će automatski smješteni u utrku 88.5 km neovisno o odabranoj utrci u prijavi.