Škola nogometa za dječake i djevojčice

Škola nogometa za dječake i djevojčice

Nogometni klub Kaptol ovim putem poziva sve dječake i djevojčice rođene 2007. – 2014. da se upišu u školu nogometa.

Ukoliko želite da i Vaše dijete razvija svoje psihofizičke vještine, napreduje u nogometnim vještinama, raste i razvija se u pozitivnom vršnjačkom okruženju, druži se i stvara nova prijateljstva kroz igru i natjecanja, dovoljno je kontaktirati trenera škole nogometa te dovesti dijete na trening. Škola nogometa provodi se u Kaptolu (za lijepog vremena na vanjskom terenu, odnosno u sportskoj dvorani za vrijeme zimskih mjeseci). Osim tjelesne aktivnosti kroz trening, djeca će sudjelovati na mnogobrojnim turnirima diljem naše Županije ali i susjednih županija.
Rezultati tima nisu nam presudni, tako da će svako dijete dobiti priliku raditi, trenirati ali i igrati u natjecateljskoj fazi. Škola nogometa počinje s radom od petaka 02.08.2019. od 17:00 sati. Za sve detalje slobodno je kontaktirati trenere: Alen Havrda 098/915-0177 ili Tin Mršić: 099/294-9380