KAPTOL       KUP

KAPTOL KUP

26.6. (PETAK) - 28.6. (NEDJELJA). Dragi simpatizeri i svi ljubitelji nogometa pred našim je klubom vikend prepun događanja koji nam donosi preko 50 ekipa i oko 600-tinjak djece uzrasta od 6 - 15 godina koji nam dolaze od Donjeg Miholjca, Suhopolja, Virovitice, Davora, Rešetara, Nove Gradiške te cijele nam Požeško - slavonske županije.

NK Kaptol sada već tradicionalno organizira turnir mlađih uzrasta koji je kako možemo vidjeti po broju ekipa i širini geografskog prostora od kuda nam dolaze ekipe jedan od priznatijih i renomiranijih turnira u Slavoniji za mlađe uzraste. Ovim putem pozivamo sve naše sumještane i cjelokupnu okolicu da dođu u Kaptol od 26.6.-28.6. te uživaju u nogometu najmlađih igrača. Očekuje vas bezbroj zabavnih sadržaja, gastronomske i ugostiteljske ponude te ugodno druženje i sklapanje novih prijateljstava i iskustava.

Raspored natjecanja objavljen je za svaku starosnu kategoriju .... DOBRO NAM DOŠLI!!!!