1. ŽNL kraj natjecateljske sezone

Kraj prvenstva

Odigravanjem 30. kola 1. ŽNL završila je natjecateljska sezona 2011/2012. Nogometni klub Kaptol nastupao je s 4 starosne kategorije, te ostvario zadovoljavajuće rezultate u svim kategorijama. Sve starosne kategorije (seniori, juniori, pioniri, početnici) uspješno su završili sezonu u gornjem dijelu tablice. 24. lipnja NK Kaptol održat će redovitu godišnju Izvještajnu skupštinu, a gdje će podnošenjem izvještaja trenera, uprave i predsjednika o sveukupnom radu sezona zavrišti. Kraj sezone ujedno je i početak nove, a o mogućim odlascima te eventualnim pojačanjima, znat će se po održavanju Skupštine. Koliko su naši nogometaši bili uspješni, pogledajte u prilogu stanje na tablici nakon završetka prvenstva.
Odmor od nogometa trajat će oko 2 mjeseca a prema saznanjima iz Saveza natjecateljska sezona 2012/2013 1. ŽNL brojit će 14. klubova.

prilogg Stanje na tablici na kraju sezone 11/2012.     NK_Kaptol