Polufinale nogometnog KUP-a

c_300_270_16777215_0_0_images_slike2018_NK-Kaptol-proljece2018.jpg

Buran i naporan tjedan koji je pred nama, za seniorsku nogometnu ekipu donosi velika iskušenja. Već sutra (srijeda) od 17:30 h seniorska ekipa igra polufinale županijskog kupa na gostujućem terenu ekipe ŠNK Slavonija u Požegi.

Prije svega utakmica koja je svima nama nagrada za mukotrpan i konstantan rad ove godine i iz kojeg proizlaze postignuti rezultati (10 pobjeda u 10 službenih utakmica ). Napominjemo kako ekipa Slavonije igra u 3. HNL što je dva ranga natjecanja iznad NK Kaptol, no naši dečki neće ići u Požegu sa bijelom zastavom. Trener Poleti najavljuje da je u ovom trenutku svima nama prioritet prvenstvo na koje smo maksimalno fokusirani a sutra nemamo što izgubiti. Čast i privilegija je svima odigrati ovakvu jednu utakmicu. Očekuje se maksimalno fer i korektna utakmica uz odlično suđenje kakvom smo posvjedočili u subotu na derbiju u Kuzmici. Sretno svim akterima a vas dragi naši  navijači, simpatizeri i ljubitelji našeg Kluba i nogometa pozivamo da dođete i podržite naše dečke i uživate jer ne igra se polufinale svaki mjesec.