Kaptol poražen u polufinalu KUP-a

JoomGallery is not installed.

Teško je bilo za očekivati bilo kakav pozitivan rezultat, ali svi su se nadali čudu i pobjedi. Kaptol je stigao u Požegu gotovo kompletan, a uz igrače došlo je i više od 50 navijača.

Ono što se nije moglo procijeniti je spremnost i uigranost Slavonije koja igra u 3. HNL, odnosno 2 ranga iznad Kaptola. Upravo to pokazalo se i presudno. Početak je bio odličan, juriš i sa jedne i sa druge strane i tu Kaptol dolazi do dvije-tri polu prilike i daje gol za vodstvo 1:0 u 14 minuti. Kako je vrijeme odmicalo, Slavonija je preuzela inicijativu te na poluvrijeme odlazi sa prednosti od 3:1. Drugo poluvrijeme bilo je na strani Slavonije, trčali su, stvarali prilike, kombinirali i na kraju pobijedili 7:1. Možemo reći zaslužena pobjeda. Igrači NK Kaptol nemaju za čime žaliti, pružili su kvalitetan otpor prvih 30 minuta, ali fizička sprema, broj igrača, domaći teren, bili su previše za Kaptol.

{joomplucat:66 limit=24|columns=3}