Pripreme i početak sezone 2021./2022.

Nakon dvije godine igranja u Međužupanijskoj ligi, NK Kaptol natjecanje u sezoni 2021./2022. nastaviti će u 1. Županijskoj ligi nogometnog središta Požega. Veliki financijski troškovi, daleka gostujuća putovanja, izostanak publike i navijača uvelike je utjecalo na rezultate Kaptola u prošloj sezoni. Redove Kaptola ove će godine pojačati Ninoslav Parmaković i Nikola Budić. Nakon zasigurno više od 20 godina, Kaptol je oformio selekciju kadeta koja će se i dalje natjecati u Međužupanijskoj ligi Brod-Požega, dok će se ostale kategorije: Juniori, stariji pioniri, mlađi pioniri, početnici i limačići ove sezone natjecati zajedno sa seniorima u 1. Županijskoj ligi. Osim ovih 7 selekcija, u Kaptolu djeluje i škola nogometa za najmanje uzraste. Pripreme svih kategorija su u tijeku, a seniori Kaptola već su odigrali i nekoliko prijateljskih utakmica. Zadnja provjere pred početak prvenstva je prijateljska utakmica sa Čaglinom (Kaptol, 14.08.2021. u 18:30 sati). Nogometna sezona počinje 22.08.2021. a seniori Kaptola gostuju u Mihaljevcima. Jesenski dio natjecanja predviđen je od 22.08. – 14.11. (raspored natjecanja).