Nastavak proljetnog dijela natjecanja nogometaša

c_300_270_16777215_0_0_images_slike2022_kaptol-mihaljevci.jpg

Nakon zimske stanke, ovog vikenda kreću nogometna natjecanja I. ŽNL. NK Kaptol jesenski dio prvenstva završio je kao prvak lige s ciljem osvajanja titule prvaka na kraju sezone. U prvom kolu proljetnog dijela sezone, odnosno u 14. kolu u Kaptolu se nastaju NK Kaptol i NK Croatia iz Mihaljevaca. Biti će ovo veliki derbi i izravna borba jer se sastaju ekipe koje su trenutno vodeće na ljestvici. Utakmica je na rasporedu u nedjelju 13.03.2022. s početkom u 15:30 sati. Jesenski dio sezone seniori NK Kaptol završili su sa 36 bodova ( 11 pobjeda i 1 poraz), a drugoplasirana ekipa je NK Croatia sa ukupno osvojenih 34 boda. Nogometaši Kaptola u svom pripremnom razdoblju odigrali su nekoliko prijateljskih utakmica te KUP utakmicu s NK Papuk iz Velike od kojih su izgubili boljim izvođenjem jedanaesteraca 1:1 (PEN 2:3). Vezano sa sastav ekipe, nitko od igrača nije napustio Klub, a Klubu se pridružio Antonio Matić.