Uređenje društvenih i vatrogasnih domova

DVD DoljanovciRavnomjeran razvoj svih naselja,  jedan je od prioriteta Općine Kaptol. Prošle godine povodom 30. obljetnice DVD-a Doljanovci uređen je dom, a ove je godine postavljen klima uređaj za grijanje i hlađenje prostora. Vrijednost ove investicije je 22.000,00 kn.

Ove godine, povodom 40-te  obljetnice DVD-a Golo Brdo uređen je vatrogasni dom i spremište.  Prošle godine uz sufinanciranje MRRFEU uređen je društveni dom u Novim Bešincima, a 2014. godine škola u Ramanovcima. Ove godine uredit će se društveni dom u Alilovcima te će svi domovi na području Općine biti primjereno uređeni i u funkciji.  Uređenje društvenih i vatrogasnih domova važno je jer je to mjesto okupljanja stanovnika manjih naselja, te im osim za druženje služi i za proslave, rekreaciju i slične aktivnosti mještana.

DSC05499  DSC05500