Modernizacija Zelene ulice u Kaptolu

JoomGallery is not installed.

ureenje zelene ulice 1 20170414 1929019056Ovih dana završeni su radovi na modernizaciji Zelene ulice i dva njezina odvojka u Kaptolu, ukupne dužine oko 500 m. Modernizacija ove ulice čekala je zbog prolaska druge komunalne infrastrukture koja se nalazi u trupu ceste. 

Naime, navedenom trasom provedena je i kanalizacija koja je prošla sredinom kolnika i gdje su odmah izvedeni priključci izvan kolnika kako se ne bi morala, kod priključenja domaćinstava, prekapati ponovno cesta. Ista situacija dogodila se i sa sustavom javne vodoopskrbe, jer je ispod kolnika Zelene ulice postavljen i magistralni cjevovod Velika-Kutjevo, kao i lokalni distributivni cjevovod sa novim priključcima tako da je sada sva infrastruktura ispod kolnika i neće biti potrebno prekapanje kolnika za priključke. Vrijednost ove investicije je oko 350.000,00 Kn i financirana je isključivo sredstvima proračuna Općine Kaptol. Radove je izvela tvrtka Niskogradnja Jurčak d.o.o. koja je bila najpovoljnija na provedenom postupku javne nabave bagatelne vrijednosti.

{joomplucat:49 limit=24|columns=3}