Obnova društvenog doma u Češljakovcima

Obnova društvenog doma u Češljakovcima

Završena je I. faza radova na uređenju društvenog doma u naselju Češljakovci. Ovom investicijom napravljeno je dijelom novo krovište i stavljen je novi pokrov na cijeli dom. U dijelu zgrade, iznad sanitarnog čvora stavljena je AB ploča te je isti spojen na sustav odvodnje i pročišćavanja otpadnih voda.

Ovom prilikom zamijenjeni su stari drveni prozori, kao i željezna ulazna vrata, sa novom PVC stolarijom. Vrijednost ove investicije je oko 290.000,00 Kn i financirana je u potpunosti iz proračuna Općine Kaptol. Radove je izvela tvrtka L Projekt d.o.o. Tijekom 2019. godine nastavit će se radovi II. faze uređenja doma, a koji obuhvaćaju izradu nove el. instalacije, klimatizacije i grijanja, kao i vanjsko uređenje fasade.