Aktivnosti u Općini

Ljetne aktivnosti Općine Kaptol

 

Mjesec srpanj zasigurno je jedan od najaktivnijih, radnih mjeseci ove godine. Provedbom postupaka javne nabave započinjalo se, ali i završavalo sa mnogim poslovima. Napomenut ćemo samo da je obnovljeno krovište vatrogasnog doma u Alilovcima, u tijeku je obnova društvenog doma u Ramanovcima, ravnali su se poljski putevi, čistili odvodni  šancevi, prema nalogu ispektora u tijeku je sanacija "divljeg" odlagališta pored Podgorja, iskopan je bunar u groblju u Alilovcima. Planirani radovi za mjesec kolovoz i rujan: nasipanje poljskih puteva, te izmjena stolarije na svim društvenim i vatrogasnim domovima.

Napominjemo još kako je tvrtka Tekija d.o.o. ishodila potvrdu na glavni projekt, a za građenje vodovodne mreže u naseljima Ramanovci i Alilovci.