Završena 1. faza radova u gospodarskoj zoni Novi Bešinci

Ovih dana završili su radovi na prvoj faza uređenja komunalne infrastrukture u Gospodarskoj zoni Novi Bešinci. Radove je izvodila tvrtka Osijek Koteks d.d. a vrijednost izvedenih radova je oko 4.400.000,00 kn od čega je Ministarstvo regionalnog razvoja za navedeni projekt osiguralo 3.500.000,00 kn dok je ostatak osiguran iz proračuna Općine Kaptol. Projektom su izvedeni slijedeći radovi: Izgradnja ceste u dužini od oko 560,00 m, izgradnja vodovodne i kanalizacijske mreže, izgradnja mreže oborinske odvodnje, zacijevljenje jarka te postavljanje rubnjaka, slivnika, kanalica i drugo. Radovi u zoni na dovršetku komunalne infrastrukture nastaviti će se i dogodine za što je u proračunu Općine predviđeno oko 1.600.000,00 kn.