Postavljanje vodovodne mreže

Vodopskrba naselja Alilovci, Ramanovci i Treštanovci

Prije nekoliko dana započela je gradnja magistralne vodovodne mreže, a s čijom će  realizacijom  projekta, naselja Alilovci, Ramanovci i Treštanovci, biti opskrbljeni pitkom vodom. Novu investiciju, tj. gradilište ovih dana posjetili su i predstavnici investitora tvrtke Tekija d.o.o., te načelnici općina Kaptol i Jakšić. Procijenjena vrijednost projekta je oko 2.000.000,00 kn, a njegovom realizacijom stvorit će se preduvjeti za bolji, kvalitetniji i zdraviji život svih stanovnika navedenih naselja. Osim gradnje vodovodne mreže u navedenim naseljima planira se gradnja sustava odvodnje tj. kanalizacijska mreže, a s čim bi projektom navedena naselja u potpunosti bila opskrbljena svom potrebnom komunalnom infrastrukturom.