Početak radova na uređenju raskrižja u Kaptolu

Rekonstrukcija raskrižja

Dana 02. lipnja započeli su radovi na rekonstrukciji raskrižja u Kaptolu. Planom uređenja predviđena je semaforizacija raskrižja, izgradnja oko 40 parkirališnih mjesta te dva autobusna ugibališta. Izvoditelj radova je tvrtka Niskogradnja Jurčak d.o.o. a investitor je ŽUC Požeško-slavonske županije i Općina Kaptol. Završetak radova predviđen je za dva mjeseca, a što će ovisiti o vremenskim uvjetima. Mole se svi vozači da koriste alternativne obilazne pravce te poštuju prometnu signalizaciju. Iako se s radovima trebalo početi prije 2 mjeseca, ipak je ovo bolji izbor, a iz razloga jer se uređuje cesta i pješačka staza koju koristi više stotina djece na putu do škole.

    Link za prikaz rekonstrukcije (PDF 1,12 MB) Raskrižje kaptol