Uređenje društvenih domova

Radovi u Općini Kaptol

Lijepi jesenski dani omogućili su nastavak radova na području  Općine Kaptol.  Trenutačno se  radi na uređenju društvenih domova u Kaptolu i Novim Bešincima. Prema raspisanom natječaju izvode se građevinski radovi na uređenju sanitarnog čvora u društvenom domu Novi Bešinci. Društvenu zgradu u Kaptolu pak završavaju te u njoj svoje prostorije radi KUD „Ivo Čakalić“.  Članovi KUD-a potpomognuti komunalnim djelatnicima Općine Kaptol vlastitim sredstvima prekrit će krovište, izmijeniti stolariju te urediti i opremiti unutrašnje prostorije kao svoje vlastite. Naime, ovaj dio zgrade nije se koristio, te je isti  propadao, a njegovim uređenjem društvena zgrada  bit će popunjena i kompletno uređena. Valja napomenuti kako u navedenoj zgradi svoje prostorije imaju: Udruga vinogradara, vinara i voćara Općine Kaptol, Nogometni klub Kaptol, Lovačko društvo „Vepar“ te sada i KUD „Ivo Čakalić“.