Dva projekta pred samim završetkom

Završni radovi

Radovi na proširenju kanalizacijske mreže u Kaptolu, a koji su započeli 05. ožujka bit će završeni za nekoliko dana. Cjelokupna mreža cijevi je postavljena, te je potrebno zabetonirati još nekoliko šahtova i vratiti okoliš duž cijele trase u prvobitno stanje. Paralelno s radovima na kanalizacijskoj mreži, radi se i u groblju u Kaptolu. Centralni križ i spomen obilježje u fazi su postavljanja završnih kamenih obloga te će ovaj projekt biti završen do Dana općine Kaptol, a kada je predviđen i njegov blagoslov.

       

Radovi na proširenju kanalizacijske mreže u Kaptolu, a koji su započeli 05. ožujka bit će završeni za nekoliko dana. Cjelokupna mreža cijevi je postavljena, te je potrebno zabetonirati još nekoliko šahtova i vratiti okoliš duž cijele trase u prvobitno stanje. Paralelno s radovima na kanalizacijskoj mreži, radi se i u groblju u Kaptolu. Centralni križ i spomen obilježje u fazi su postavljanja završnih kamenih obloga te će ovaj projekt biti završen do Dana općine Kaptol, a kada je predviđen i njegov blagoslov.