Početak radova na sustavu odvodnje financiranom iz sredstava EU

Predradnje završene, očekuje se skori početak radova 

Dugo najavljivani radovi na izgradnji sustava odvodnje otpadnih voda naselja Češljakovci i Golo Brdo trebali bi započeti početkom prosinca 2012. godine. Ugovor s izvođačem radova, tvrtkom Coning Ecogradnja d.d. ovih dana je potpisan, a izvođač je dužan u roku od 30 dana započeti s radovima te iste završiti u roku od 9 mjeseci. Temeljem raspisanog javnog natječaja, ponuda tvrtke Coning Ecogradnja d.d. bila je najpovoljnija te je ista tvrtka odabrana kao izvođač radova. Ponuda tvrtke Coning Ecogradnja iznosi 585.887,44 EUR bez PDV-a, a što je prihvatljivo u odnosu na procijenjenu vrijednosti koja je bila 930.496,63 EUR. Općina Kaptol ovih dana postavila je informativne table, a što je i obveza Općine budući da se projekt financira iz sredstava EU.