Radovi u siječnju i veljači 2013.

Radi se unatoč zimskim uvjetima

Unatoč zimskim uvjetima radovi u Općini Kaptol nisu zaustavljeni tokom zimskih mjeseci. Trenutačno se radi na tri gradilišta. Tvrtka Presoflex gradnja d.o.o. započela je radove na uređenju kupole na tvrđavi Stari grad tj. na crkvi sv. Jurja, a koja se nalazi unutar zidina tvrđave. Ista tvrtka ovih je dana započela radove na uređenju korita vodotoka Kaptolka, a gdje je potrebno izmuljenje. Uz navedeni zahvat ista će tvrtka odraditi i sanaciju vodotoka Bistra, a koji će preusmjeriti u Kaptolku iz razloga jer vodotok Bistra pravi podosta štete mještanima koji žive uz njega. Projekt „ sustav grijanja“ vatrogasnog doma u Kaptolu u završnoj je fazi i njegovo dovršenje očekuje se do kraja veljače. Fotogaleriju radova možete pogledati kliko ma slijedeći link. Radovi u siječnju i veljači 2013.