NK Kaptol nastavlja s uređenjem igrališta i okoliša

JoomGallery is not installed.

DSC02270 SmallNakon što je igralište uređeno te je prepušteno da se mlada trava ukorijeni, može se reći da su radovi na terenu završeni. Radnje koje je potrebno obavljati su redovita košnja i zalijevanje. Članovi Kluba prošli su mjesec snage usmjerili na uređenje okoliša oko igrališta. Skinut je stari čimen te je cijeli prostor oko igrališta izravnan te posađena nova trava.

Ovih dana u planu je saniranje okoliša ispod južne strane igrališta, a čijim će završetkom  kompletan sportski park biti novouređen. Sve zahvate oko uređenja okoliša i sadnje trave obavili su članovi Kluba volonterski. Budući da je ovo školski prostor, Osnovna škola Vilima Korajca sufinancirala je dio troškova sjemena trave.

{joomplucat:4 limit=24|columns=3}