Dovršeno uređenje stare škole u Ramanovcima

DSC03878 - kopija MediumDSC03880 - kopija MediumOpćina Kaptol ovih dana završava još jedan projekt a to je sanacija pročelja stare škole u Ramanovcima. Postupkom javne nabave za izvođača je izabran

Obrt Iskop Marijanović a ukupna vrijednost investicije je 205.000,00 kn. Završetkom ove faze radova, stara škola u Ramanovcima bit će cjelokupan i u potpunosti završen projekt. Nakon uređenja unutrašnjosti i krova, ovom fazom obuhvaćena je sanacija pročelja, uređenje ulaza te ostali sitni detalji koji utječu na estetski izgled ali i samu učinkovitost zgrade. Projekt je sa 70% odnosno 145.000,00 kn sufinanciralo i Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije, dok je ostatak od 60.000,00 kn osigurano iz proračuna Općine Kaptol.