Početak radova na sustavu odvodnje Češljakovci Golo Brdo

JoomGallery is not installed.

ipard radovi 2 20141222 1074258114Nakon gotovo 5 godina od ideje, izrade projektne dokumentacije kandidiranja projekta provođenja postupka javne nabave, ovaj projekt ulazi u završnu fazu, tj. fazu izvođenja. Nimalo nije bilo jednostavno provesti postupak javne nabave a koji traje i do 5 mjeseci, udovoljiti svim zahtjevima Agencije za plaćanje, te ispoštovati sve rokove koji su vrlo strogi. Predstavnik izvođača, gosp. Josip Adžić prilikom svog govora naglasio je kako je rok za izvođenje radova 9 mjeseci, a kako izvođač planira

radove izvesti do kraja srpnja. Dražen Čakalić, općinski vijećnik i predsjednik mjesnog odbora prilikom svog govora zahvalio se svima te naglasio kako je već počeo gubiti nadu da će se ovaj projekt završiti. Načelnik općine u svoje ime zahvalio je svima koji su na neki pomogli i sudjelovali u provedbi ovog projekta, od projektanata, članova povjerenstva za javnu nabavu, djelatnika Županije pri kreiranju proračuna, konzultantu i drugima. Svečanost otvorenja radova pripala je županu Alojzu Tomaševiću koji je naglaso kako ne moramo svi živjeti u Zagrebu, ali da moramo imati pravo na jednak regionalni razvoj a samim time  i  pravo na osnovnu komunalnu infrastrukturu kao što su voda i kanalizacija , kojih još mnogo slavonskih sela nema. Župan je čestitao Općinskom vijeću, načelniku i zamjeniku načelnika na ustrajnosti i odlučnosti i provedbi ovog projekta.  Prema najavama izvođača, radovi bi trebali započeti sredinom siječnja odnosno kada stigne sva naručena roba i oprema koja se ugrađuje.

{joomplucat:15 limit=6}