OŠ V. Korajca odobren još jedan projekt

Nacionalna-zaklada-za-razvoj-civilnoga-drustva article fullNakon što je Osnovna škola Vilima Korajca iz Kaptola 2013. godine od zaklade „Slagalica“ dobila 13.000,00 kn za sadnju novih sadnica oko škole i igrališta, ovih dana došla je dodatna nagrada. Osnovna škola prijavila se na natječaj Nacionalne zaklade za razvoj civilnog društva,

odnosno na natječaj „Otisak srca“ za volontersku inicijativu u 2015. godini. Projekt „Mladi za mladi park“ dobio je nagradu u iznosu od 10.000,00 kn, te će se s tim iznosom nabaviti klupe, koševi za smeće te zamijeniti 20 sadnica koje su se zbog ekstremne suše 2014. godine osušile. Svečano potpisivanje ugovora i dodjela nagrade bit će 14.12.2015. godine u Zagrebu u muzeju Mimara.