Predstavljanje prve Etične banke

e-bankaLokalna akcijska grupa Barun Trenk organizira za svoje članove ali i za sve zainteresirane osobe predavanje i predstavljanje prve Zadruge za etično financiranje (ZEF) u Hrvatskoj (buduće 1. Etične banke). Što je ZEF klikni za više. Smatramo da bi ova nova financijska institucija mogla biti iznimno zanimljiva svima u budućem razdoblju, jer se

fokusira na financiranje manjih projekata od važnosti za razvoj (posebice ruralnog) područja. Predstavljanje će trajati najduže sat vremena, nakon čega je predviđeno vrijeme za vaša pitanja i odgovore. U svim krajevima Hrvatske, prilikom predstavljanja, ZEF je zabilježio veliki interes sudionika. Misija i vizija ebanke usmjereni su na osiguravanje najpovoljnijih uvjeta financiranja, kontinuiranu savjetodavnu podršku u poslovanju te aktivno smanjivanje rizika povezivanjem u ekonomske cjeline. Ebanka je transparentna, demokratska, solidarna organizacija u vlasništvu svojih klijenata koja doprinosi poboljšanju kvalitete života ljudi.
Predavanje će se održati u četvrtak, 03. prosinca 2015. u općinskoj vijećnici Općine Kaptol s početkom u 18:00 sati.
Zbog ograničenog broja mjesta, pozivaju se svi na predbilježbu putem e-maila ili telefonski.
Dođite i poslušajte,
Dijana Ferković
LAG Barun Trenk
091 237 1906
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.