Ocjenjivanje vina - Kaptol 15. i 16. travnja

Županijsko ocjenjivanje vina

15. i 16. travnja 2010. Kaptol

 

wine.jpg

Završilo je prikupljanje uzoraka za Županijsko ocjenjivanje vina u Kaptolu. Komisija koja je obavila prikupljanje uzoraka, utvrdila je kako je prikupljeno 113 uzoraka, od toga 82 bijelih vrsta te 31 crna vrsta vina.

Ocjenjivanje vina odvijat će se 15. i 16 travnja u zgradi Općine Kaptol. Stručnu komisiju za ocjenjivanje predvodi prof. Dubravka Premužć, jedan od vrhunskih hrvatskih enologa.

Dodjela priznanja za ostvaren uspjeh dodijelit će se u sklopu sajma "Vino-kap", 24. travnja u 18:00 sati

 Fotografija 1, fotografija 2,

Prilikom završetka ocjenjivanja vina, komisiju su posjetili i pozdravili župan Marijan Aladrović, načelnik Mile Pavičić i predsjednik Udruge Ferdinand Novak. Domaćin, Udruga V.V.V. priredila je za sve članove komisije i ostale goste prigodni domjenak, te je tom prilikom predsjednik Udruge, Ferdinand Novak Županu uručio člansku iskaznicu Udruge s rednim brojem 191.  

Fotografije 1,   2,   3,   4,   5,