17. Sjednica Općinskog Vijeća

vijece17. Sjednica Općinskog vijeća Općine Kaptol održat će se u srijedu, 04.05.2016. godine s početkom u 20:00 sati, u općinskoj vijećnici. Predloženi dnevni red sjednice je slijedeći:

1. Usvajanje zapisnika s prethodne sjednice.
2. Prijedlog Odluke o agrotehničkim mjerama te utvrđivanju i održavanju poljoprivrednih rudina na području Općine Kaptol.
3. Davanja suglasnosti na Odluku o naknadi kod dodjele grobnog mjesta i godišnje grobne naknade za korištenje grobnog mjesta.
4. Izvještaj o izvršenju Proračuna Općine Kaptol za 2015. godinu.
5. Izvješće o radu Općinskog načelnika za period od 01.07.2015. godine do 31.12.2015. godine.
6. Izvješće o izvršenju Programa gradnje objekata i uređaja komunalne infrastrukture za 2015. godinu na području Općine Kaptol.
7. Izvješće o izvršenju Programa održavnja objekata i uređaja komunalne infrastrukture za 2015. godinu na području Općine Kaptol.
8. Izvješće o izvršenju Plana gospodarenja otpadom Općine Kaptol za 2015. godinu.
9. Izvješće o obavljenoj reviziji upravljanja i rspolaganja nekretninama jedinica lokalne i područne (regionalne samouprave) na području Požeško-slavonske županije.
10. Prijedlog I. Izmjena i dopuna proračuna Općine Kaptol za 2016. godinu.
11. Prijedlog Odluke o izmjeni Odluke o izvršavanju Proračuna Općine Kaptol za 2016. godinu.
12. Prijedlog Odluke o izmjeni odluke o plaći i drugim materijalnim pravima općinskog načelnika i zamjenika općinskog načelnika.
13. Prijedlog Odluke o koeficijentima za obračun plaća službenika i namještenika.
14. Pitanja i prijedlozi o različitom.