Odvoz glomaznog otpada 2016. g.

glomazni otpadTvrtka Komunalac d.o.o. obavještava stanovnike Općine Kaptol kako će se glomazni otpad iz svih naselja Općine Kaptol odvoziti u petak 14.10.2016. godine. Pod glomaznim otpadom podrazumijeva se metalni otpad (potrebno zasebno odvojiti), drveni otpad (namještaj),

plastični otpad, pokućstvo, manji kućanski aparati i svi slični proizvodi koji su postali otpad. Svi korisnici komunalnih usluga Komunalca d.o.o. koji su podmirili svoje financijske obveze a žele koristiti uslugu odvoza i deponiranja glomaznog otpada pozivaju se da se jave u Komunalac putem telefona na broj: 316-878 . Glomazni otpad potrebno je staviti na hrpu unutar svoje okućnice, a neposredno uz javnu površinu (ne iznositi ispred kuće).