Besplatan upis u knjižnicu Kaptol

knjižnica kaptolStacionar Gradske knjižnice i čitaonice Požega, knjižnica Kaptol obavještava sve potencijalne korisnike knjižnice da je u tijeku besplatan upis. Osim posudbe knjiga, stacionar knjižnice u Kaptolu provodi i slijedeće aktivnosti: Pričaonica za predškolce i prvašiće

(svaki prvi ponedjeljak u mjesecu s početkom u 17:00 sati, voditeljica Kristina Ruper), Čitateljski klub za odrasle (sastanci se održavaju jednom mjesečno).                                                                                                                                                                                                                        Radno vrijeme stacionara knjižnice u Kaptolu: utorak i četvrtak 10:00 – 12:00 i 17:00 – 19:00 sati. kontakt telefon: 099/214-2408.