Pričaonica i igraonica u općinskoj vijećnici

JoomGallery is not installed.

priaonica-igraonica 13 20161007 1234154093Općinska vijećnica Općine Kaptol multifunkcionalni je prostor  u kom se osim sjednica Vijeća održavaju mnogobrojni sastanci udruga, stručna predavanja, edukacije, a od ove godine u njoj je smješten i stacionar gradske knjižnice Požega te je kaptolčanima na raspolaganju preko 800 naslova knjiga

koje se kontinuirano nadopunjuju i izmjenjuju. Kako bi se knjiga i čitanje približilo djeci, učiteljica povijesti, Kristina Rupert i pedagogica, Margareta Cvenić zajednički su organizirali pričaonicu i igraonicu za djecu. Teme su prilagođene djeci, a održavat će se jednom mjesečno. Budući da su ovakve aktivnosti za djecu roditeljima često nedostupne ili ih uopće nema ovo je svakako hvale vrijedna projekt za djecu iz Kaptola i okolice jer animatorice kao i knjižničarke stacionara u Kaptolu sve rade volonterski.

{joomplucat:39 limit=24|columns=3}